جنگ خاموش

مدل کالا: جنگ خاموش
وضعیت: موجود
قیمت: 55,000تومان

قیمت بدون مالیات: 55,000تومان
تعداد:  

این کتاب روایتی از جنگ خاموشی است که تحریم های جهانی برای ایرانیان به همراه داشته است .

سید مهدی حسینی عکاس این مجموعه در ابتدای کتاب در باره انگیزه خود در تهیه این مجموعه مطلبی را درج نموده که در ذیل به بخش کوتاهی از آن اشاره می شود:

"همه چیز از روزهای پایان سال نود و یک شروع شد. لحظه ای که خبر ناگوار بیماری پدرم را شنیدم. تشخیص پزشکان (سیروز کبدی) بود.

سیروز کبدی بیماری است که در آن بافت کبد تخریب می شود. این بیماری علل گوناگونی دارد. سیروز کبدی گاهی ناگهانی و در مدت کوتاهی رخ می دهد گاهی هم مدت زمان زیادی طول می کشد. سیروز کبدی بیماری خطرناکی است و اگر خیلی زود اقدامات درمانی آغاز نشود ممکن است کبد بطور کامل از کار بیفتد.

نمی دانم چرا این بیماری به جان پدر افتاده بود. حال پدر رو به وخامت بود و ما شاهد تحلیل جسم و جان او بودیم اما پزشکان به ما این امید را دادند که احتمال بهبودی وجود دارد.

درمان پدر در حالی آغاز شد که با تغییرات اجتماعی و اقتصادی ناشی از تحریم های اعمال شده علیه ایران مواجه بودیم. بیماری پدر از یک سو و شرایط بد سیاسی اجتماعی ناشی از تحریم ها از سوی دیگر خانواده ما را با بحران عظیمی مواجه کرده بود . 

همزمان با تلنبار شدن کاغذ پاره ها در سازمان ملل و نهاد های بین المللی..."

عکاس: سید مهدی حسینی
چاپ : اول - 1396 
شمارگان: 500 نسخه
هیات انتخاب تصاویر: محمد مهدی رحیمیان ، فرهاد سلیمانی ، محمد نوروزی
چیدمان عکس: حسین جلالی
طراح جلد: محمد حسین ایروانی
ویراستار: سعید کیایی
مترجم: مرضیه شفیع خانی
ویرایش عکس: ساسان پناهی
ناظر چاپ: ساسان پناهی
انتشارات: نخبگان
شابک: 978-600-7970-61-4

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.