عکاسی

مدل کالا: عکاسی
وضعیت: موجود
قیمت: 4,500تومان

قیمت بدون مالیات: 4,500تومان
تعداد:  

در بخشی از پیشگفتارپیرامون مطالب کتاب چنین آمده است:

"...در این کتاب مختصر هیچ نکوشیده ام تا شرحی جامع از عکاسی به دست دهم و برخی از مهم ترین وجوه عکاسی،مثلا عکاسی تبلیغاتی، تقریبا در این کتاب مغفول مانده است. در عوض کوشیده ام تا به برخی شرایط بنیادینی بپردازم که موجب بروز ارزش ها و معیارهایی شده اند که ما آنها راعموما به عکس و عکاسی نسبت می دهیم. در این رویکردتاکید بر تمایز گذاری میان هنر و مستندنگاری است. همچنین درتنظیم مطالب کتاب به جای منطق زمانی از منطق موضوعی بهره برده ام و بنا بر این اطلاعات مربوط به نحوه ی تحول عکاسی در کل کتاب پراکنده است.

هدفم آن بوده است که اطلاعت مشخص و خاص را در چهارچوبی عام تر قرار دهم. امیدوارم که نتیجه این رویکرد متنی زنده تر و واقعی تر درباره ی عکاسی باشد، اما ممکن است خواننده حس کندکه عملا خودش باید برخی تکه ها را به هم پیوند بزند. در فصل نخست برای معرفی عکاسی از گم شدن آن سخن می رود . فصل دوم و سوم مکمل هم هستند و در آنها به موضوعات و مضامینی پرداخته شده که به تقسیم بندی میان «عکس به مثابه سند» و «عکس به مثابه تصویر» مربوط می شوند. در فصل چهارم و پنجم تقریبا همین مسیر پی گرفته شده اما سمت گیری نظر در آنها پررنگ تر است. در فصل آخر به کاربردها و مصارف عکاسی پرداخته شده و در آن تاملاتی در باره فرهنگ کالایی و خاطره مطرح می شود...."

 

نویسنده : استیو ادواردز
مترجم : مهران مهاجر
مدیر هنری : حسین سجادی
حروفچینی :  سپیده
لیتوگرافی : گرافیک گستر
چاپ جلد : چاپ صنوبر
چاپ اول : بهار 1390
تیراژ :  2000 نسخه

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.