فن و هنر عکاسی سیاه و سفید در عصر دیجیتال

مدل کالا: فن و هنر عکاسی سیاه و سفید در عصر دیجیتال
وضعیت: موجود
قیمت: 33,000تومان

قیمت بدون مالیات: 33,000تومان
تعداد:  

در سال های اخیر، بیشتر کتاب های عکاسی بر معرفی دوربین های جدید و اینکه چگونه باید بر روند کار تصویربرداری دیجیتال تسلط پیدا کرد، متمرکز شده اند. در کتاب هنر عکاسی سیاه و سفید اثر تورستن آندریاس هوفمان نویسنده و عکاس، با تمرکز بر ترکیت بندی و ثبت تصویر و با تاکید بر جنبه های خلاق عکاسی سیاه وسفید به جای روند کار دیجیتال ، رویکدر متفاوتی اتخاذ شده است.

بعد از معرفی اصول پایه ی ترکیب بندی، هوفمان با استفاده از عکس های حیرت انگیز سیاه و سفید خود که شاخه های متنوع عکاسی از جمله عکاسی معماری، عکاسی خیابانی ، پرتره و عکاسی سورآل را پوشش میدهد ، کاربرد آن قوانین را به نمایش می گذارد. همچنین وی عناصر " زبان عکاسانه " را مورد بحث قرار می دهد که عکاسی خلاق را از عکاسی بی هدف متمایز می کند.

و سرانجام ف شما تکنیک های پردازش عکس را اغلب با استفاده از نرم افزار فتوشاپ می آموزید که تاکیدی بر کارکردهای ضروری جهت خلق تصویرهای فوق العاده ی سیاه و سفید است.

مولف: تورستن آندریاس هوفمان
مترجم : شیرین حکمی ( استادیار دانشگاه آزاده اسلامی ، واحد تهران مرکزی )
ناشر: کتاب پرگار
نوبت چاپ: دوم 1396
شمارگان : 500 نسخه
طراحی جلد: شکوفه بیاتی
مدیر تولید: آرش کمالی
شابک : 978-600-97084-3-7

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.