عکاس؛استودیو

مدل کالا: عکاس؛استودیو
وضعیت: موجود
قیمت: 25,000تومان

قیمت بدون مالیات: 25,000تومان
تعداد:  

در بخشی از مقدمه این کتاب به قلم مترجم پیرامون محتوای آن چنین آمده است :

"عکاسی استودیویی، به عنوان شاخه ای از عکاسی که فضای گسترده ای را در دنیای عکاسی به خوداختصاص داده است، به همراه شاخه ها و زیر مجموعه های آن، به جهت ارتباط نزدیکش با دنیای اقتصاد و وجه تجاری عکاسی جزو یکی از مهم ترین ژانرهای عکاسی است. پرداختن به این مقوله ، و به مهارت رسیدن در آن ، علاوه بر تجربه نیازمند آشنایی نظام مند با کارهای مطرح در این زمینه و آموزش سیستماتیک و پلکانی در این خصوص خواهد بود.

در جامعه ای مثل ایران، که به لحاظ ساختارهای خاص افتصادی و نظام تولید تقاضا برای عکاسی تبلیغاتی بسیار محدود است، رشد نایافتگی این شاخه از عکاسی امری بدیهی به نظر می رسد و عکاسی تبلیغاتی به عنوان قسمت عمده ی عکاسی استودیویی در حوزه آموزش نیز دچار ضعف و نقصان خواهد بود. از سویی عکاسی پرتره با جذابیت های چشمگیر آن از ابتدای اختراع عکاسی مورد توجه جدی عکاسان بوده و با پیشرفت تجهیزات عکاسی به اوج خود رسیده است ، با این حال آموزش آن در جامعه عکاسی ایران بیشتر برپایه ی آموزش های سینه به سینه و مبتنی بر آزمون خطا بوده است.

در این کتاب تلاش شده است تا با پرداختن به مباحث پایه و استانداردهای عکاسی استودیویی زمینه های لازم برای آموزش به علاقه مندان این ژانر عکاسی فراهم آید....."

نویسنده: جان چایلد
مترجم: مهدی فاضل
ویراستار: افشین لطفی
ناشر: کتاب پرگار
نوبت چاپ: اول  اسفند 1396
شمارگان: 1000 نسخه
صفحه آرایی: استودیو مزین
طراحی جلد: نسیم برجیان
مدیر تولید: آرش کمالی
شابک: 978-600-97136-9-1

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.