همراه طبیعت ایران

مدل کالا: همراه طبیعت ایران
وضعیت: موجود
قیمت: 25,000تومان

قیمت بدون مالیات: 25,000تومان
تعداد:  

این کتاب مجموعه ای از عکس های طبیعت و منظره از نگاه جمعی از عکاسان است .

در بخشی از متنی که توسط کریم متقی به عنوان یکی از اساتید عرصه عکاسی و صاحب اثر در این کتاب در ابتدای آن درج شده چنین آمده است:

"... در دهه های اخیر که به اقتضای صنعت و اقتصاد پنجره ها را نیز از دست دادیم ، برای جبران مافات به تابلوهای نقاشی وعکس ها پناه بردیم . اما دیری نگذشت که عصر صنعت و اقتصاد وادارمان کرد تا  تابلو ها و عکس ها را نیز در سایز کوچک تر بر دیوار اتاق هایمان بیاویزیم .

اکنون که جهان و زندگی مان مجازی تر شده، ناگزیر، طبیعت محیط مان را مجازی دیده و مجازی ثبت می کنیم و براین نسل های آتی نیز به طور مجازی به ارث می گذاریم .

اما هرطور که باشد، تعلق خاطر انسان به طبیعت همواره ابدی و ازلی است . باشد که این نمایشگاه مرثیه ای باشد برای فقدان طبیعت در حال انقراض ."

 

به کوشش: فرشید احمدپور
آثار عکاسان: کریم متقی، عباس عربزاده ، بردیا  سعادت ، علی شکری ، علیرضا دروچی ، پیمان حامدی بهتاش ، سونا موید زاده ، مسعود طالبی ، وحید دل سعید ، فرشید احمد پور
طراح گرافیک:  فرشید احمدپور
ناظر فنی چاپ: مهرداد ربیع لاله
شمارگان : 1000 نسخه
شابک: 978-600-97136-7-7

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.