ده سال صد عکس

مدل کالا: ده سال صد عکس
وضعیت: موجود
قیمت: 50,000تومان

قیمت بدون مالیات: 50,000تومان
تعداد:  

در بخشی از متن پشت جلد داخلی و آغاز کتاب عکس « ده سال صد عکس» که حاوی یکصد قطعه عکس از اعضای انجمن عکاسان شهریار می باشد، آمده است: هر چند یک دهه فعالیت در عرصه هنر عکاسی، زمان مطلوبی است؛ اما برای رسیدن به اهداف تاثیرگذار و ماندگار و نیز ایجاد یک تشکل مانا، زمان بیشتری مورد نیاز است؛ تا بتوان به این اهداف دست پیدا نمود. هیات موسس با تمام وجود تلاش کرد تا در این 10 سال بر پایه تجربیات شخصی و دانش عکاسی، فارغ از هر حاشیه ای برای جامعه کوچک هنری و فرهنگی شهریار مفید واقع شود و نیز امید آن دارد تا آیندگان در تکمیل این راه که با عشق و شیفتگی آغاز شده ، گام های استوارتری بردارند.

اسامی عکاسان صاحب اثر در کتاب عکس «ده سال صد عکس» به این شرح معرفی شده است: پریسا محسنی، اسماعیل رهگذر، امیرحسین زندی پویا، پریسا ظفری، زینب دانشمندی، حامد معصومی، رضا احسنی، زهره قهرمانی، مهدی عباسی، علی شمس، الله ویردی علیپور، محسن رهنما، سعید فدائیان، محمدرضا معماریان پور، محمدرضا مهربانی، مریم حاتم نژاد، مریم رهنما، مریم وزیری، معصومه احدی، مهدی فیضی پور، مهدی خزایی، میترا درخشان، ندا رهگذر، هادی صمدی، حامد تاجیک، حسین اسدی، راضیه قلیان، فاضل خاکباز، مریم کمرئی، مریم محمدی، علی رضا اکبری، معصومه شاهرخی، وحید عبدالهی، حسین نریمانی، سمانه سیستانی، زینب گلزاری، معصومه موسوی، امیرحسین بغدادی، پویان کرمی و مرتضی صادقی .

ناشر: گرایش تازه
مدیر پروژه: هادی صمدی

زیر نظر:

انجمن عکاسان شهریار
مدیر هنری: محمدابراهیم صافی
طراح گرافیک: مهرداد رباط جزی - مهرنوش گوهری
طراح نشانه انجمن امیر علیزاده
ترجمه و ویرایش انگلیسی: مریم وزیری
اصلاح و تفکیک رنگ: محمد ابراهیم صافی
چاپ: فروغ دانش
لیتوگرافی: فرآیند گویا
صحافی: علی
شمارگان: 1000 جلد
نوبت و تاریخ چاپ: اول / 1396
شابک: 978-600-7418-31-4

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.