سایه بی رنگ

مدل کالا: سایه بی رنگ
وضعیت: موجود
قیمت: 24,000تومان

قیمت بدون مالیات: 24,000تومان
تعداد:  

آثارعکاسی فارغ التحصیلان دوره آموزش مقدماتی دیجیتال موسسه سروش خراسان رضوی

مدرس این دوره آموزشی کیارنگ علایی بوده است

کیارنگ علایی در متن ابتدای کتاب « سایه بی رنگ » آورده است: «این نمایشگاه حاصل یک دوره آموزش مقدماتی عکاسی در فضای آموزشگاهی و کوتاه مدت در مشهد است و طبیعتا میوه های این درخت نوپا، نخستین تجربه های جدی هنرجویان من در این دوره پایه است. دوره ای که در آن فارغ از آموزش تکنیک مقدماتی عکاسی، شناخت ابزار و مواجهه اولیه با رویکردهای عکاسی، تمام تلاش ام خط کشیدن بر روی عادات تصویری است که هنرجو در بدو امر از مدیاها و رسانه های دیگر تاثیر می گیرد و لحن شخصی اش را گم می کند. هدف غایی من دستیابی به تجربه هایی بود که در آن بتوانم «فردیت» هنرجویانم را پیدا کنم.
این فردیت اگر حتی به میزان ناچیز و اندک در بعضی عکس ها نمود داشته باشد، برای من بارقه امیدی است که هنرجویانم را به استمرار و تلاش بیشتر تشویق کنم و به آن ها در کشف دنیای شخصی شان امیدوار باشم. به این دلیل در پروژه های کلاسی رویکردهای مختلفی از مستندگرایانه تا ذهنیت گرایانه مورد محک و ارزیابی قرار گرفت».
برای انتخاب نهایی عکس ها از اساتید: اسماعیل عباسی، دکتر نعما محمدیان روشن و سحر سقا دعوت کردم تا در حضور خود بچه ها به قضاوت درباره کارها بپردازند.

گرافیست :  مرجان جلالی
ناظر فنی چاپ : کیارنگ علایی
عکس روی جلد : حمید دلدار
لیتوگرافی، چاپ و صحافی : موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی
ناشر : آهنگ قلم 
شابک : 978-600-225-043-8
شمارگان : 1000 نسخه
تاریخ انتشار : آذر 1395

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.