انتهای زمین /نگاه یکصد عکاس ایرانی به طبیعت کویر مرنجاب ایران

مدل کالا: انتهای زمین /نگاه یکصد عکاس ایرانی به طبیعت کویر مرنجاب ایران
وضعیت: موجود
قیمت: 25,000تومان 20,000تومان

قیمت بدون مالیات: 20,000تومان
تعداد:  

کتاب " انتهای زمین " مشمول نگاه عکاسانی است که در نتیجه همسفری با تورهای عکاسی چیلیک به منطقه کویری مرنجاب توانسته اند به یک نگاه مطلوب دست پیدا کنند.
کتاب عکس " انتهای زمین " دستاورد پنجمین نمایشگاه گروهی آثار عکاسان همسفر با پایگاه عکس چیلیک است که با نزدیک به یکصد قطعه عکس از 93 عکاس به زینت نشر مزین شده است.
کتاب در ابتدای صفحات خود پس از نام عکاسان صاحب اثر(به ترتیب معکوس حروف الفبا از ی تا الف) از اظهارنظر صریح اساتیدی چون: مسعود زنده روح کرمانی، محمدمهدی رحیمیان، سعید دستوری، افشین شاهرودی و کورش ادیم پیرامون تحلیل نگاه های منتشر شده در کتاب برخوردار و اعلام نظر پروفسور پرویز کردوانی، پدر علم کویرشناسی در ادامه متن عکاسان در ابتدای کتاب از افتخارات عکاسان کتاب به شمار می رود.
نخستین ارایه عکس ها در تهران و محل خانه ی هنرمندان ایران بود و در جریان نمایش سراسری، آثار منتخب این مجموعه تاکنون از استان هایی چون: تهران، قزوین، اصفهان، فارس و بوشهر گذشته است و در دور تازه نمایش عازم مازندران، کردستان، قم، مرکزی، خوزستان، چهارمحال وبختیاری و البرز خواهد شد.
 

دبیر فراخوان و نمایشگاه : مهدی سروری
شورای همکاری : حسین عصاری آرانی ، مجتبی محسنی ، مهدی کاظمی خالدی ، امیر شهرابی ، سیدسجاد هاشمی
مترجم : سیدصادق موسوی
طراح گرافیک : ابراهیم باقرلو
شمارگان : 1000
شابک : 978-600-6327-66-2
برگزار کننده : پایگاه عکس چیلیک www.CHIILICK.com

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.