مجموعه عکس جنگ، سعید صادقی

مدل کالا: مجموعه عکس جنگ، سعید صادقی
وضعیت: موجود نمی باشد
قیمت: 0تومان

قیمت بدون مالیات: 0تومان
تعداد:  

این مجموعه عکس های سعید صادقی از دوران دفاع مقدس است که در قالب سیاه و سفید به چاپ رسیده است.

در بخش پایانی کتاب، سیف الله صمدیان مطلبی را باعنوان عکس های جاودانه نگاشته است که در بخش پایانی آن چنین آمده: " با پیدایش هنر عکاس در سال 1827 ، مردم جهان و در فاصله ای بسیار نزدیک ملت ایران، به پدیده ای مجهز شدند که امکان مخدوش شدن تاریخ را به حداقل ممکن رسانده است.

پدیده ای که خوشبختانه در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی امکان تاریخ نویسی تصویری توسط عکاسان ایرانی را فراهم کرد. به طوری که هم اکنون آثار عکاسی به جامانده از دوران جنگ، بدون اغراق، با نمونه های ماندگار در سطح جهان قابل مقایسه بوده و با توجه به ویژگی های جنگ تحمیلی و کمبود امکانات فنی حتی در مواردی استثنایی است.

ازمیان عکاسان ایرانی، نام سعید صادقی هم از جهت حضور تقریبا یکسره و مداوم، از آغاز تا پایان جنگ و هم از حیث کیفیت عکس های گرفته شده و خلاقیت های شخصی و جسارت عکاس برای همیشه بر پیشانی عکاسی معاصر ایران به ویژه عکاسی جنگ در ایران جاودانه خواهد ماند. "

شابک : 964-90935-7-5
ناشر : روایت فتح
مدیر هنری : علی وزیریان
لیتوگرافی : کیهان گرافیک
چاپ : گلبان چاپ
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1379
شمارگان : 3300 نسخه
با همکاری : سازمان چاپ و انتشارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
با همکاری : سازمان چاپ و انتشارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
وزن : 655 گرم

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.