عکاسی حرفه ای عکاسی از سازه ها

مدل کالا: عکاسی حرفه ای عکاسی از سازه ها
وضعیت: موجود نمی باشد
قیمت: 15,500تومان

قیمت بدون مالیات: 15,500تومان
تعداد:  

عکسهایی الهام‌بخش از عکاسان حرفه‌ای نکته‌هایی در باره ترکیب‌بندی، نورپردازی و روش کار انتخاب نما: نگاهی به جزئیات یا نمای باز، رویکردهای خلاق به نمای خارجی سازه‌های تاریخی و مدرن، چگونگی نورپردازی برای نماهای خارجی، بازاریابی اثر: مشتریهای شخصی، مجله‌ها، کتابخانه‌ها و وب‌سایت‌ها

در بخش سخن مترجم آمده است:
این کتاب همچون یک نمایشگاه عکس، خواننده را به دیدن تصاویری دعوت می‌کند که از عکاسان معاصر و بنام در زمینه عکاسی جمع‌آوری شده‌اند. با حداقل متن، هم به نکات فنی و هم به جزئیاتی اشاره شده است که شاید مهم نباشند اما به ثبت عکسهایی کامل کمک می‌کنند. به‌نظر می‌رسد مؤلف کتاب توجه خواننده را به قاب‌بندی و مفهوم عکاسی جلب می‌کند که همان ثبت تصویر در لحظه است و برای هر عکس شناسنامه مختصری از نکات فنی آن ارائه می‌دهد.
​او خواننده با فراغ خاطر از مسائل فنی که این روزها بر هنر عکاسی سایه افکنده، به دنیای سطوح، خطوط، نور و رنگها می‌برد؛ آنجا که عکاسی، نقاشی، گرافیک و معماری نقطة مشترکی دارند.
​دیوید ویلسن ما را با زبان هنر بصری از دید یک عکاس آشنا می‌کند. او مسائل فنی را تا بدانجا گسترش می‌دهد که نیاز عکاسی معماری است. نوع دوربین، عدسی استفاده شده، ابزار نورپردازی و تجهیزات دیگر برای ثبت دقیق‌تر به کمک عکاس می‌آیند ولی هرگز نمی‌توانند در مفهوم عکاسی وارد شوند. به بیان دیگر هرگز نمی‌توان نقش عکاس و تفکرات او را در پیدایش عکس نادیده گرفت. دوربین ابزاری است که عکاس به‌وسیله آن عکس را از ذهنیت به عینیت می‌رساند.

 

شابک : 978-964-530-420-9
ناشر : سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها (سمت)
ناشر : سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها (سمت)
مؤلف : دیوید ویلسن
مترجم : مهرداد دعوتخواه
حروف نگار : سمت
لیتوگرافی : سمت
چاپ : سازمان چاپ و انتشارات، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
صحافی : سازمان چاپ و انتشارات، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
شمارگان : 1000
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : زمستان 1388
تعداد صفحه : 243 صفحه
وزن : 440 گرم

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.