زبان عکس

مدل کالا: زبان عکس
وضعیت: موجود
قیمت: 75,000تومان 67,500تومان

قیمت بدون مالیات: 67,500تومان
تعداد:  

قضیه بسیار ساده است؛ در بیشتر عکس ها نکات بسیاری - بیش از آنچه دیده می شود -وجود دارد و این «بیش» بی نهایت شگفت انگیز است.
با تخیلی سیال و نگاه موشکافانه به عکس متوجه نکاتی خواهیم شد؛ نکاتی درباره پیچیدگی روابط؛نکاتی درباره خواسته ها و رویکردهای شخصی، نکاتی درباره اینکه زندگی چگونه دگرگون می شود و چگونه بی تغییر می ماند؛ اینکه زمان و مکان چگونه زندگی را شکل می‌دهد.
زبان عکس زیرمجموعه زبان اندام است. زیرا اشاره ها و حالت‌های فرد در عکس ثابت شده است و ما می‌توانیم آنها را نسبت به زمانی که این حرکات در برابر چشمان ما رخ می داد با دقت بیشتری بررسی کنیم. این لحظه ها نه تنها ثابت شده اند. بلکه با لحظه های پیشین و پسین آن رخداد در هم نمی آمیزند. بارها و بارها می توانیم به آن ها نگاه کنیم و برای دست یافتن به حقیقت احساسی،لایه های زیرین را بشکافیم. می توانیم از نزدیک به ریزه کاری های چهره و اندام توجه کنیم. با ذره بین آن را بررسی کنیم و یا حتی عکسی را برای مطالعه بزرگ کنیم. عکس، به تعبیری، زبان ویژه خود را دارد و برای درک واژگان و قاعده این زبان ظریف ما باید برخوردی ساده،مانند نوآموزی که خواندن می آموزد و برخوردی دقیق،همچون رمز شناس که کشف رمز می کند،داشته باشیم.
لازم به توضیح است این کتاب در قطع رحلی ارائه شده است.

شابک : 978-600-5759-03-7
ناشر : انتشارات حرفه هنرمند
مولف : رابرت اکرت
مترجم : اسماعیل عباسی، محسن بایرام نژاد
صفحه آرا : الهه قدبیگی
طراحی جلد : شیدا شکرریز
لیتوگرافی : میران
چاپ : میران
صحافی : کیارش
نظارت بر چاپ : مهدی خندان
شمارگان : 2200 جلد
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1390
تعداد صفحه : 208 صفحه

 

 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.