دید خلاقانه در عکاسی (دیزاین، رنگ و ترکیب بندی عکس)

مدل کالا: دید خلاقانه در عکاسی (دیزاین، رنگ و ترکیب بندی عکس)
وضعیت: موجود نمی باشد
قیمت: 0تومان

قیمت بدون مالیات: 0تومان
تعداد:  

این کتاب به صورت تمام رنگی گلاسه در ۱۶۷ صفحه در ابعاد ۲۹ در ۲۲ سانتیمتر به چاپ رسیده است.
نویسنده کتاب برایان پترسون است که بیش از ۲۰ سال است که عکاسی را آموزش می‌دهد. سبک خاص آموزش او که عملی و کاربردی است، کارگاه‌های آموزشی و کتاب‌های او را به شهرت رسانده و کتاب‌های او در ۲۰ سال گذشته هر سال از کتب پرفروش در زمینه عکاسی هستند. اغلب او را بخاطر چهار کتاب مشهور و پرفروشش ، :”دانستنی‌های نورسنجی”، “دانستی‌های عکاسی دیجیتال”، “دید خلاقانه در عکاسی” و “فراتر از پرتره” می‌شناسند.
پترسون در این کتاب با فرآیندی گام به گام و توصیفی که روشی مختص به خود اوست، به آموزش معیارها و روش‌های عکاسی خلاقانه می‌پردازد و ضمن بیان دقیق تعاریف هنری و فنی لازم، با زبانی خودمانی و داستان گونه که باعث جذابیت و کشش خواننده برای ادامه دادن مطالعه می‌شود، با نشان دادن عکس‌های فراوان به سادگی مطلب را به خواننده می‌رساند.
نمایش عکس‌های مقایسه‌ای “قبل” و “بعد” از سوژه‌ها و نیز نمایش چند عکس از یک سوژه در زوایای دید مختلف و بحث بر روی دلیل انتخاب عکس اصلی به خواننده کمک می‌کند که به روشنی منظور نویسنده را دریابد. کتاب “دید خلاقانه در عکاسی” در ۶ فصل با عناوین: دید خود را توسعه دهید.؛ اجزاء دیزاین (خط، شکل ،فرم ،بافت، الگو، رنگ)؛ ترکیب‌بندی؛ جادوی نور؛ عکاسی دیجیتال و ملاحظات شغلی تدوین شده است.

 

شابک : 978-964-7136-57-0
ناشر : نشر پشوتن
نویسنده : برایان پترسون
مترجم : محمدرضا شهبازی
ویراستار : مهسا ذوالریاستین
صفحه آرا : مهسا ذوالریاستین
طراحی جلد : پریسا ذوالریاستین
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : زمستان 1388
شمارگان : 2200 جلد
تعداد صفحه : 167صفحه

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.