زندگی

مدل کالا: زندگی
وضعیت: موجود نمی باشد
قیمت: 0تومان

قیمت بدون مالیات: 0تومان
تعداد:  

در مقدمه کتاب به چند توضیح کوتاه اشاره شده است: مجموعه ای که به نظرتان می رسد از عکس هایی است که ظرف شش سال گذشته گرفته شده اند. بسیاری از این عکس ها بی اطلاع عکاس قبلا جز یک یا دو مورد به اشکال گوناگون چاپ و منتشر شده اند. بعضی از عکس ها همچون آخرین عکس مجموعه ( آینده ) نامی داشته که نگذاشته ام، مبادا که بیننده ناظر عکسی باشد که خود چنان مفهومی را القاء نمی کند.

در مجموعه ی حاضر جای برخی از عکس ها بویژه عکس های مربوط به انقلاب خالی است . دلیلش تنها این بوده است: نداشتنن عکس کافی برای آنکه بتوان انقلاب را با همه پیچیدگی ها و در همه ی ابعادش نشان داد.

2- اینکه یان موضوع خود انتشار کتابی جداگانه را ایجاب می کند. چون ذکر نام دقیق محل هایی که عکس گرفته شده امکان پذیر نبود، لذا اغلب به ذکر نام نزدیک ترین شهر یا محلی که شناخته بوده اکتفا کرده ام. و سرانجام، هرچند زندگی مفهومی پیچیده تر و گسترده تر از آنست که بتوان در چنین مجموعه ای نشانش داد، با این همه نام "زندگی" را برای مجموعه انتخاب کردم، چرا که به هرحال عکس ها نمایشگر گوشه هایی از زندگی است.

خرداد 1360- نصرالله کسرائیان

عکس ها : نصرالله کسرائیان
تاریخ انتشار : خرداد 1360
وزن : 320 گرم

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.