عکاسان بزرگ جهان

مدل کالا: عکاسان بزرگ جهان
وضعیت: موجود نمی باشد
قیمت: 7,500تومان

قیمت بدون مالیات: 7,500تومان
تعداد:  

عکاسی صد و شصت سال بیش عمر ندارد و با وجود این، در زمان حاضر مبدل به یکی از اساسی ترین قالب های هنری جهان شده است.
در این کتاب جذاب، آثار بیش از چهل تن از بزرگ ترین نمایندگان این هنر تجزیه و تحلیل شده است و ضمن بحث درباره ی زمینه های بسیار متنوعی همچون عکاسی خبری، تکچهره، منظره و مد، رهیافت ها و سبک و شیوه برگزیده ی بزرگ ترین عکاسان جهان ارائه گشته است. از نیسفور نیپس که موفق به ثبت نخستین عکس شد و لویی داگر که اولین شیوه عکاسی را اختراع کرد، تا جوئل مایروویتز که امروزه یکی از نمایندگان اصلی عکاسی رنگی در امریکا است، در این اثر معرفی شده اند.
سبک وآثار این مجموعه ی بزرگ عکاسان، با تکیه بر گزیده ای از تصاویر آنان بررسی شده و خصوصیات شیوه های آنها در تحلیل های تفصیلی که در شرح عکس ها آمده ، به صورتی گویا بیان گشته است.
در مقدمه کتاب با عنوان "سیری در تحولات فنی عکاسی" که نوشته ی برایان کو، یکی از بزرگترین متخصصان تاریخ عکاسی دنیا، است، اصلی ترین شیوه های فنی عکاسی (اعم از قدیم وجدید) که در این کتاب ها از آنها یاد شده و مورد استفاده این عکاسان مختلف بوده، تشریح شده است. علاوه بر این، از پیشرفت های پیاپی که در ساخت دوربین ها و سایر تجهیزات عکاسی روی داده نیز سخن به میان آمده است.
فصل های مربوط به عکاسان ، حاصل کار گروهی از مختصصان عکاسی است که به طور خاص به شیوه و سبک عکاسان مورد نظر علاقه مند بوده اند.
این کتاب حاوی تصاویر فراوان است و بیش از دویست عکس و طرح های توضیحی که اختصاصأ برای این اثر تهیه شده اند، بدان زینت بخشیده اند. واژه نامه ی تفصیلی و فهرست راهنما، بخش های تکمیل کننده کتاب است.

به سرپرستی : برایان کو
نوبت چاپ : چهارم
مترجم : پیروز سیار
تاریخ انتشار : 1388
شمارگان : 1650 نسخه
: غزال
: غزال
شابک : 964-312-481-9
نظارت بر چاپ : بهمن سراج
تعداد صفحه : 407 صفحه
وزن : 680 گرم

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.