عکاس ایرانی کتاب ایران را در صربستان رونمایی کرد

تاریخ : 2016-11-12 تعداد مشاهده : 414 نظرات : 0

عکاس ایرانی مهدی تیرانی کتاب عکس « ایران – جهان شگفت انگیز از زیبایی و تنوع » را با معرفی جاذبه های گردشگری ایران در نمایشگاه کتاب صربستان ارایه کرد.

عکاس ایرانی مهدی تیرانی کتاب عکس « ایران – جهان شگفت انگیز از زیبایی و تنوع » را با معرفی جاذبه های گردشگری ایران در نمایشگاه کتاب صربستان ارایه کرد.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، مهدی تیرانی با کتاب عکس ایران – جهان شگفت انگیز از زیبایی و تنوع ، به زبان صربی توانست با حضور در نمایشگاه کتاب شهر بلگراد به واسطه نمایش 240 قطعه عکس ، شرایطی مناسب برای معرفی جاذبه های فرهنگی و گردشگری ایران در جمهوری صربستان مهیا نماید.

در کتاب عکس « ایران – جهان شگفت انگیز از زیبایی و تنوع » به : اماکن تاریخی، فرهنگی، باستانی، طبیعت و اقلیم، معماری اصیل و سنتی روستایی و شهری، آداب و رسوم و فرهنگ های مختلف ایران زمین و سبک زندگی ایرانی – اسلامی و … پرداخته است.
کتاب عکس ایران - مهدی تیرانی

مهدی تیرانی متولد شهریورماه سال 1362 در شهر گرگان و دانش آموخته کارشناسی عکاسی از دانشکده هنر و معماری است . ایشان تاکنون چندین جلد کتاب عکس با عناوین : «مجلس دیروز امروز» ، «محفل انس» ، «یادگار ماندگار گلستان» ، «ایران»(در قالب سه جلد مستقل به زبان های: روسی، چینی و صربی) و کتابچه های: «گردشگری استان گلستان» و «تاریخ معماری استان گلستان» تالیف و به چاپ رسانده است.

کتاب عکس ایران - مهدی تیرانیکتاب عکس « ایران – جهان شگفت انگیز از زیبایی و تنوع » به شماره شابک: 7-4-95285-600-978 با تصاویری از مهدی تیرانی و همکاری موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران و انتشارات تکا و رایزنی فرهنگی ایران در کشور جمهوری صربستان ، صفحه آرایی: زهرا تیرانی با مقدمه ای چند صفحه ای از تاریخ و معرفی ایران به زبان صربی در قطع رقعی با 128 صفحه گلاسه و رنگی با شمارگان 500 نسخه در انتشارات « در گلستانه » به قیمت 360000ریال(سی و شش هزار تومان) به چاپ رسیده است.

 

کتاب یاد شده به عنوان تنها کتاب به زبان صربی در زمینه گردشگری و معرفی کشور ایران در نمایشگاه کتاب شهر بلگراد عرضه و به نمایش درآمد.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

تگها :

نظرتان را با ما در میان بگذارید

Captcha


کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2009 HCP group . All rights reserved.